שיש, אבן קיסר
 
 

שיש למטבח

 
 

שיש למטבח הוא בעל שני תפקידים מרכזיים: שיש למטבח משמש כמשטח עבודה וכתוספת עיצוב למטבח. שיש למטבח הוא למעשה הדבר החשוב ביותר בעיצוב מטבחים, שכן דברים חיוניים כגון כיור, כיריים וארונות מטבח מותאמים  לשיש למטבחים.

שיש הוא אבן טבעית שעוברת ליטוש וחיתוך. אבן זו מתאפיינת ביכולת עמידות גבוהה במיוחד וביופי טבעי. שתי התכונות הללו הופכות את השיש למושלם לשימוש במטבחים. יש לזכור ששיש למטבחים אמור לעמוד באתגרים כמו סירים ותבניות חמות שיונחו עליו, ומגע יומיומי עם מים. שיש למטבחים צריך להיות עמיד בתנאים הללו לאורך זמן רב, והוא אכן עמיד יותר מכל חומר אחר למטבחים. פעמים רבות יוצא לנו לראות מטבחים ישנים ומתקלפים, אך השיש במטבחים אלו נראה ממש כמו חדש.
 
שיש למטבחים ניתן לבחירה מבין צבעים וסגנונות רבים. האופנה החדשה בתחום עיצוב המטבחים היא שולחן שיש במרכז המטבח. דבר המוסיף לעיצוב ובנוסף מוסיף מקום רב לעבודות הנעשות במטבח. 
 
חברת שיש גל מתמחה בייצור משטחי גרניט, אבן קיסר ושיש למטבחים באיכות ורמת גימור ללא תחרות. במקום ניתן למצוא את כל סוגי השיש הקיימים בשוק. בחברה מקפידים על רמת גימור גבוהה במיוחד של העבודה, מה שמשפר משמעותית את המראה הכללי של המטבח. שיש למטבח אחד הדברים החשובים אם לא החשוב ביותר בעיצוב מטבחים, ולכן חשוב מאוד שהעבודה הזו תתבצע כראוי. צרו עמנו קשר או קבעו פגישת יעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר